Hizmetlerimiz

Vermiş olduğumuz hizmetler aşağıdaki gibidir.

Website Tasarım

Karabük Web Tasarım olarak, doğru stratejileri ortaya koyarak hedef aramalarda bulunan web siteleri hazırlıyoruz. Bu noktada bilgisayar, tablet ve mobil cihazlar ile uyumlu, sade, hızlı ve yönetilebilir arayüz tasarımına sahip web sitelerine sahip olmanızı sağlıyoruz.

Web Tabanlı Uygulamalar

Günümüzde internet teknolojilerinin gelişimi giderek artmakta ve internet kullanımı, hayatımıza; ucuz ve hızlı haberleşme, bilgi paylaşımı gibi bir çok kolaylık getirmektedir. İnternet kullanımının artması ile birlikte, firmaların web tabanlı yazılım ihtiyaçları da artmaktadır

Hosting Hizmeti

Yüksek hız yok diye sitenizin kötü performans göstermesin. HTTP/3, kendini iyileştiren altyapı, tam SSD sunucuları ve sınırsız bant genişliği ile ziyaretçilerinize en hızlı gezinmeyi sunuyoruz.

SEO & Google işletme Hesabı

SEO çalışmaları çeşitli anahtar kelimelerin kullanılmasının baz alındığı çalışmalardır. Özellikle SEO çalışmaları sayesinde en çok aranan kelimelere ve kelime öbeklerine göre arama yapılarak arama motorlarının siteye yönlendirme yapması mümkün olur.

Karabük Web Tasarim

Kısaca

Bizim için önemli olan müşterimizin internet ortamında pazar sahibi olması, bununla beraber yapılan işin görsel olarak çok iyi durumda olmasıdır . Bu bağlamda bizler sektör ne olursa olsun ilgili konu ile alakalı araştırma bilgi alma sektör ile ilgili bilgi sahibi olup site içeriğinde stratejimizi oluşturuyoruz. Böylece daha iyi sonuçlar elde ediyoruz.

0 +
Biten Proje
0 +
Memnun Müşteri
0 +
Çalışma Saati
0 +
5 Yıldız Derecelendirilmesi

Müşteri Yorumları

Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

HIZLI İLETİŞİM

Close No menu locations found.