Hakkımızda

Karabük Web Tasarım, web tabanlı yazılım çözümleri sunmayı ilke edinmiş bununla beraber tamamen müşteri odaklı çok amaçlı altyapı sağlayıcısıdır.

Misyonumuz

Müşteri sorunlarına hızlı ve güvenilir çözümler bulmayı kendine misyon edinmiş olan User Bilişim, sahip olduğu referanslar ve tecrübeler sayesinde müşterilerine daima uygun, güvenilir ve hızlı çözümler sunmayı başarmıştır.

Karabük Web Tasarım, ürünlerini ve hizmetlerini istikrar ve kalıcılık ilkeleri ile şekillendirdiği için güvenilir ve sorumluluk sahibi bir ortak olarak tanınır. Sorumluluklarının bilincinde ve ilklerine bağlı çalışarak, müşterileri ile saygı ve güvene dayalı ilişkiler içerisinde olmayı, kaliteli hizmet sunmayı, çağdaş yönetim teknikleriyle müşterilerinin daha karlı olabilmeleri için gerekli teknolojileri müşterilerine sunarak yazılım sektöründe dünya çapında faaliyet gösteren saygın ve yüksek nitelikli bir firma olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Karabük Web Tasarım Olarak Vizyonumuz;
Web tasarım ve grafik kalitesini, üst standartlarda kullanıcıya sunmayı hedefleyen, emsalsiz bir bilişim firması olmayı hedeflemektedir. Bu amaçla önüne çıkan her zorlukla mücadele etmeyi bilen ve yüksek hayal gücüne sahip ekibi ile yılmadan çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Karabük Web Tasarım her geçen gün kendini geliştirmekte, yeni oluşumları takip etmekte ve uygulamaya geçirmektedir.
Müşterisine en hesaplı tasarım ve çözümleri de sunmayı hedefleyen bir yapı olarak geniş hizmet yelpazesi oluşturarak müşterilerin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti Karabük Web Tasarım olarak en öncelikli hedefimizdir. Günümüzün bilişim firmaları içerisinde farkımızı göstermek için her gün kendimizi yeni oluşumlar içine sokmakta, çağımıza uygun yeniliklerle geniş ürün yelpazemizi daha`da geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

Tutkumuz İşimiz

Tasarımlarımıza tutku ile bağlı bir mesleki önem vermekteyiz.

Yaratıcı Fikirler

Rekabetçi piyasa koşullarında ön plana çıkmak için bizi tercih edin.

Farkı bizimle yakalayın.

Farklı, yenilikçi; dinamik tasarımlar ile bir çok önemli projelere imza attık.

Karabük Web Tasarim

Her Sektör için Çözümler

Bizim için önemli olan müşterimizin internet ortamında pazar sahibi olması, bununla beraber yapılan işin görsel olarak çok iyi durumda olmasıdır . Bu bağlamda bizler sektör ne olursa olsun ilgili konu ile alakalı araştırma bilgi alma sektör ile ilgili bilgi sahibi olup site içeriğinde stratejimizi oluşturuyoruz. Böylece daha iyi sonuçlar elde ediyoruz.

Bizimle iletişime Geçin

Close No menu locations found.